Торги на право оренди земельної ділянки на Прозорро.Продажі

Початок електронних земельних торгів відкритого типу в Україні стало новим етапом розвитку агросектору. Відтепер перед кожним громадянином держави з’явилася законна можливість самостійно розпоряджатися власними земельними активами, чого не було раніше. Онлайн торги проводяться в системі Прозоро.Продажі та їх акредитованих майданчиках з дотриманням вимог чинного законодавства країни. Одним із таких майданчиків виступає Українська Універсальна Біржа (УУБ), яка однією з перших отримала акредитацію та на сьогоднішній день виступає найзручнішим ресурсом для нових та досвідчених користувачів.

Торги на право оренди земельної ділянки на Прозорро.Продажі

Електронні торги на право оренди земельних угідь походять у такому ж форматі, що й продаж-купівля земель. На сьогоднішній день популярність та зацікавленість у даній сфері зростає, що провокує появу багатьох запитань у землевласників та покупців, щодо участі в процедурі. Варто зазначити, що земельні аукціони, які почали проводитися з 1 липня 2021 року проходять на засадах чесності та прозорості. За дотриманням законодавства та правил систем слідкують зареєстровані користувачі та спеціальні державні органи. Ознакомиться з майданчиком УУБ та отримати більше інформації стосовно торгів на право земельної оренди можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/torgi-na-pravo-orendi-zemelnoi-dilyanki-na-prozorroprodazhi/.

Що потрібно для участі в аукціонах на право земельної оренди?

Кожен громадянин України може прийняти участь в електронних аукціонах після проходження реєстрації в системі УУБ. Вона не відніме багато часу, в якщо у вас виникнуть труднощі, то наші спеціалісти нададуть допомогу в будь-який час. Після реєстрації кожен учасник системи отримає доступ до всіх актуальних земельних тендерів, що проходять на території України. Кожен учасник має право подавати заявки на на всі лоти, які вважає вигідними та цікавими для себе.

На аукціони виставляються земельні угіддя державних та комунальних підприємств, які можна орендувати на вигідних умовах та за спрощеною процедурою. Електронний формат виключає можливість застосування корупційних схем. Ви отримуєте рівні з іншими учасниками права та шанси на перемогу. Процес проведення торгів достатньо простий, тому в ньому легко розбереться навіть новачок. Головне – дотримуватися правил системи та всіх вимог, що діють у обраному вами лоті.

Після того як користувач знаходить цікаву для нього пропозицію, він може подати свою заявку та чекати поки її приймуть до розгляду. Організатор торгів сам приймає рішення стосовно того, які пропозиції розглядати, після чого відбуваються безпосередньо торги. У процесі проведення аукціону обирається переможець, який запропонує найвигідніші умови співробітництва. Торги на право земельної оренди являється прозорою та публічною процедурою, яка дає можливість вибороти вигідні пропозиції навіть новачкам.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.