Бeз драконівських штрафів: Радка встановила ліміт на відсотки следовать мікрокредитами

Іщe oднa нoрмa зaкoну — у рaзі, якщo клієнт пoрушує умoви дoгoвoру прo мікрокредит, фінустанова більше безвыгодный має права підвищувати ставку.

“Фінансові установи сьогодні, получай жаль, цим зловживають — автоматично збільшують ставку з першого ж ради прострочки додатково до нарахування штрафів. Відтепер курс за мікрокредитом не може змінюватися у гіршу интересах клієнта сторону”, — розповідають в НБУ.

В праздник же час, позичальники мають бути готові предварительно того, що інформація относительно них потрапить в УБКІ. Норми законопроекту №1109 зобов\’язують фінансові компанії надавати туди  дані из-за кожною кредитною угодою в найкоротші терміни — отнюдь не пізніше наступного робочого дня після укладення такого договору.

Лишенный чего отримання згоди споживача получи и распишись передачу інформації за кредитом в УБКІ фінансові компанії надавати позику більше маловыгодный мають права.

Нагадаємо, 1 липня глава Зеленський підписав закон щодо недопущення нарахування штрафів і пені следовать кредитами в період карантину.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.