Група Go_A оновила пісню для Євробачення-2021

Кoнкурсну кoмпoзицію Лай дoвeлoся пoвністю пeрeрoбити чeрeз вимoги пісeннoгo кoнкурсу.

 

Групa Go_A, якa прeдстaвить Україну получи и распишись Євробаченні-2021 Нідерландах, випустила оновлену версію конкурсної пісні Топотня (SHUM). Музиканти представили її 9 березня в ефірі Радіо Промінь.

 

Зміни в оригінальну версію треку внесли по вине регламент конкурсу: за тривалістю конкурсний трэк не повинен перевищувати три хвилини.

 

Також в оновленому варіанті Шуму будуть нові пустозвонство.

 

"Новий формулировка, звичайно ж, також заснований держи українському фольклорі. Це матеріал, з яким ми працюємо з 2012 року і безграмотный збираємося нічого міняти. Новий шрифт є ніби "сиквелом" поперед попередньої версії, продовженням пісні, випущеної в січні, але трохи в іншому настрої, веселому. Круглым счетом, у старій версії ми закликали весну і сподівалися получи и распишись неї, а в новій вона вже прийшла і ми всі дуже раді", – уточнила вокалістка групи Go A Катюша Павленко.

 

Прем'єра нового кліпу бери пісню Шум відбудеться в ефірі UA: ПЕРШИЙ 9 березня о 19:00.

 

Також вона запевнила, що обмеження сверху Євробаченні, введені через пандемію COVID-19, отнюдь не завадять групі в повній мірі представити пісню.

 

"Ми никак не збираємося нічим жертвувати, до сих пор необхідне для виступу у нас є. Ми впораємося без участия балету і без бек-вокалу" – заявила співачка.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.