Курс гривні пішов угору: його укріпленню "заважає" тільки Нацбанк

“Цікaвo будe пoбaчити рeaкцію нa рішeння НБУ щoдo oблікoвoї стaвки нeрeзидeнтів, які з пoчaтку липня вжe знизили свій пoртфeль OВДП нa 2,8 млрд гривeнь”, — кaжe Андрій Шевчишин. Ради його словами, жорсткість монетарної політики надихнула покупців і, цілком можливо, вплине получи и распишись Мінфін в питанні підвищення став по ОВДП, що если вже видно у вівторок. Зазначимо, у вівторок, 27 липня, Мінфін планує розмістити получи аукціоні 5 гривневих випусків ОВДП з термінами обігу — 394, 483, 826, 1071 і 2128 днів і Водан випуск ОВДП номінованих у доларах із терміном обігу 330 днів.

Завадити поверненню нерезидентів в ОВДП, возьми думку аналітика RoboForex Андрія Гойлова, можуть прогнози НБУ щодо інфляції в 2021 році — сигнализатор погіршив їх з 8,00% раньше 9,60%. “На мою думку, в реальності даний показник перевищить позначку в 10,00%, і ризик відходу нерезидентів з ОВДП если зберігатися. Упродовж двох тижнів вони поволі виводять дивіденди в материнські юрисдикції. Якщо така тенденція продовжиться, ведь це буде чинити тиск получай гривню”, — каже він.

Зазначимо, що еще, у середу, 28 липня, Міністерство фінансів  має погасити випуск гривневих ОВДП получи и распишись суму 1,171 млрд гривень крестик відсотки за ним (номінальна прибутковістю 14,30%), а також виплатити відсотки точно по 4 випусках довгострокових гривневих ОВДП, номінальна прибутковість яких від 6,5% прежде 14,10%.

Загалом же найближчим иногда аналітики прогнозують, якщо мало-: неграмотный буде серйозного спротиву зі сторони НБУ у вигляді відповідних інтервенцій, зростання курсу гривні і його вихід ради психологічну позначку 27 грн/долар.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.