Масові звільнення в НБУ: чому так сталося і які будуть наслідки для банківського сектору

6aeb08a884f927a09d4c9fdd643696df

Дізнaтися чeрeз діючу прeс-службу НБУ пoзицію іншиx кeрівників дeпaртaмeнтів і упрaвлінь НБУ дeлo нe вдaлoся. Нa прeсбрифінгу прo підсумки рoку рeгулювaння та нагляду следовать небанківськими фінансовими установами наше запитання давно присутніх там спікерів (начальника управління правового забезпечення законодавчих ініціатив юридичного департаменту Ольги Козлової, в. о директора департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ Сергія Савчука, директора департаменту нагляду следовать ринком небанківських фінансових установ Ольги Максимчук, начальника управління захисту прав споживачів фінансових послуг Ольги Лабайчук): «Відхід регулятора від базових стандартів роботи назвали причиною свого звільнення Віталій Ваврищук і Олександр Бевз. Яка ситуація в один прием у ваших департаментах і чи приставки не- плануєте ви також звільнятися?» — демпфер заходу також не озвучив.

Зазначимо, пресбрифінг проходив в режимі онлайн і запитання журналісти могли задавати тільки у письмовому вигляді. Озвучували їх, кажется, тільки після проходження «цензури». Іще впредь до недавнього часу із тим, щоб поставити свої запитання і отримати нате них відповідь, навіть якщо вони «без- стосуються теми брифінгу», у представників ЗМІ проблем у випадку з НБУ безвыгодный було.

Разом з тим деякі опитані деятельность експерти схиляються до думки, що сьогоднішня ситуація із масовими звільненнями в НБУ — суто внутрішні розборки, які особливого впливу для щось поза стінами самого Нацбанку без- матимуть. Так, зокрема, у коментарі тяжба голова комітету економістів України Андрій Новак зазначив: «Це суто внутрішній організаційний процес. Звільняється  середньоуправлінська ланка — це виконавці, і вони далеко не впливають на політику Нацбанку. Наслідків к країни не буде ніяких».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.