Поле для інвестицій: у що варто вкладатися, щоб заробити в 2021 році

Зaгaлoм, з тoчки зoру дoсвідчeниx інвeстoрів, всі інвeстиції мaють бути дoбрe oбдумaними. “Всі нaпрямки, в якиx, нa вaшу думку, пoкaзники ризику нeпoвeрнeння кoштів висoкі і у вaс нeмaє нaявниx інструмeнтів з цим впoрaтися — нe рoзглядaйтe як oб\’єкти інвeстицій”, — рaдить Гaбріeль Кокуашвілі інвесторам-початківцям.

В свою чергу Павло Обод також радить тим, у кого бажання інвестувати тільки з’являється, пизда тим, як вкладати кудись гроші, звертати увагу для такі три критерії як прибутковість, ризик і ліквідність.

Такі критерії можуть бути чтобы кожного окремого інвестора свої. “Це дуже ситуативне питання, тому що в праздник напрямок, в який особисто я, никак не вклав би ані копійки під загрозою гарматного пострілу … мої колеги інвестують із задоволенням величезні гроші. Але це їх бізнес. Вони з дитинства цим займаються і ймовірність настання такого ризику у професіоналів, найчастіше, зводяться давно нуля. Тому — інвестувати краще в ті напрямки, які добре знаєш. І чим краще ти знаєш тетушка, чим займаєшся, тим більше варто туди вкладати і сил і грошей”, — зазначає Габріель Кокуашвілі.

Найкращі результати, вслед за оцінкою Кокуашвілі, як вслед за термінами окупності, так і после обсягом отриманого доходу показують інвестиції від 1 млн доларів. Хоч не переводя дыхания з тим він і зазначає: “Купівля наукової книги — це також інвестиція. І кой-когда, може виявитися так, що це ваша найкраща інвестиція в житті”.

В цілому закордонний інвестор бачить в Україні безліч напрямків к активного інвестування з відмінною маржинальною складовою. Як нових (наприклад, ОВДП) этак і консервативних (наприклад, агросектор).

В пирушка же час керуючий соперник лізингової компанії ЕСКА Сергій Васьков зауважує, що самі українці інвестувати у цінні папері безвыгодный поспішають, хоча тут вигідними можуть бути вкладення в ОВДП від 100 тисяч гривень і від 50 тисяч гривень в корпоративні облігації. Вслед його даними, в ОВДП українці вклали близько 9 млрд гривень, тоді як сверху термінових депозитах тримають 325 млрд гривень.

Також із більш ніж 10 тисяч зареєстрованих нате українській біржі рахунків фізичних осіб, вслед оцінкою керівника НКЦБФР Тимура Хромаєва, активними є малограмотный більше 15%.

Таким чином виглядає, що таково звані консервативні напрями є сьогодні більш привабливими пользу кого інвестицій самих українців і ризикувати своїми грошима, вкладаючи їх в щось пользу кого себе незрозуміле, вони безлюдный (=малолюдный) спішать навіть попри тетуня, що така інвестиція може бути доволі вдалою.

Проте, пріоритети тогда у кожного свої. “З точки зору інвестора з досвідом, можу сказати, що більш важливо “ЯК” ти інвестуєш, ніж “КУДИ“. Розстановка пріоритетів і якісне операційне управління — изюминка успіху будь-якого успішного інвестора, незалежно від напрямку”, — проронить Габріель Кокуашвілі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.