Зaпустити в Україні фондовий ринок ради 1 рік: чи зможе Шмигаль виконати цю обіцянку?

Дo сaмoї oбіцянки Шмигaля ствoрити в Укрaїні зa рік фoндoвий ринoк Oлeксій Суxoрукoв стaвиться нe нaстільки скeптичнo, як бaгaтo xтo в Укрaїні.

«Oбіцянкa дoсягти якиxoсь результатів протягом всього одного року, особисто у мене викликає тільки оптимізм. Всі попередні відомі мені програми і стратегії в цьому напрямку ставили KPIs получи горизонт не менше 5 років. Тобто сверху термін, протягом якого підписанти цих документів з величезною ймовірністю звільняють займані посади і никак не несуть жодної відповідальності из-за невиконання чого б то отнюдь не було», — пише він. Однак, вважає, що наздогнати после этого за рік ані Танзанію, ані Бахрейн, ані Бангладеш, ані багато інших країн Україна безлюдный (=малолюдный) зможе.

«Ідеальний, на мій погляд, механізм пользу кого України — «індивідуальні інвестиційні рахунки» і «індивідуальні пенсійні рахунки», законопроєкти, оборона які вносився до Верховної В угоду в 2016 році. У «Слуг народу» растопырки до нього поки далеко не дійшли, хоча це носитель точно можна встигнути зробити навіть швидше, ніж по (по грибы) рік», — зазначає Сухоруков.

Стимулювати спеціальним оподаткуванням, нате думку директора із розвитку бізнесу Української біржі, уряду варто як інвесторів, где-то і емітентів. «Вони повинні розуміти, заради чого їм ставати публічними і чому вигідно випускати цінні папери, які будуть купувати майбутні пенсіонери», — зауважує він. Хорошим прикладом в цьому сенсі Сухоруков називає Танзанію.

Для те, що на фондовому ринку чекають впровадження 2 рівня пенсійної реформи, барабанить і Сергій Фурса. Загалом а, найшвидшим варіантом вирішення питання функціонування фондового ринку в Україні Сухоруков бачить в тому, щоб ізолювати фондовий ринок від поки що низькоякісної у нас юрисдикції, вивівши його в предел «міжнародного фінансового центру» (МФЦ), що базується бери англійському праві, за прикладом Дубаю і Астани.

«Рух у бік МФЦ, допустить) делать что не витрачати час для розчищення «авгієвих стаєнь» заборон, безглуздих вимог і нав\’язаних послуг, навалених ради три десятка років українськими чиновниками», — зазначає він.

Надія Михальчук, спеціально к дело

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.