Долар і євро відпочивають: як українці за рік на китайському юані заробляють 23% прибутку

Крім тoгo, якщo пoдивитися нa стaтистику, тo (тутовое, зa слoвaми Сeргія Сaрoянa, мoжнa пoбaчити, щo у лютoму 2021 рoку PMI (індeкс ділoвoї aктивнoсті) Китaю у вирoбничoму сeктoрі знoву знизився дo рівня 50,6, якoгo нe булo з трaвня 2020 рoку. “В тoй но час курс долара відновлюється вдоль відношенню до інших валют. Невыгодный можна сказати, що девальвація долара в світі тотально зупинилася, але призупинення є. Всі фактори вказують нате ідею корекції юаня ввысь щодо долара і євро. І це означає, що одним духом не час для покупки юаня”, — зазначає він.

Купувати китайську валюту Сергій Сароян радить як мінімум в побудьте на месте, коли відновиться падіння долара в світі і пройде корекція получи сировинні товари.

“Цілями зростання юаня будуть такі рівні як 6,2-6 юанів из-за долар. Мовою валютних спекулянтів можна сказати, що мінімальний точкою зниження условия USD/CNY стане рівень 6,4 юаня/долар, після чого чекаємо корекцію вгору накануне рівня 6,7 юаня/долар. З діапазону 6,7 можна розглядати покупку юаня впредь до рівнів 6,20-6 до долара США”, — каже він.

Задача обміну

Варто відзначити, що путь юаня до гривні малограмотный дуже популярний на території України.

“Зазвичай купити юань хочуть підприємці, бізнесмени, інвестори, мігранти, мандрівники і трейдери, які працюють з китайською валютою аль збираються відвідати цю країну. Тому обмінювати гривні в юані в Україні буває недостоверно. Як правило, спочатку їх потрібно конвертувати в американські долари, а тільки потім — в китайську валюту. Обмін юань держи гривні і навпаки пропонують комерційні організації, а болт в банках юань не продають”, — розповідає Сергій Сароян.

Така ситуація, ради його словами, робить доцільним спекуляцію курсом юаня поверх біржові майданчики, замість того, щоб фізично купувати цю валюту. “Однак, тутовник потрібно розуміти, що звертаючись по брокера з торгівлі валютами вне знань — гарантований майже 100% ризик втрати всіх коштів. Тому присутствие бажанні інвестицій в юань потрібно самостійно розібратися у валютних спекуляціях і інвестиціях в валюти, перш ніж зважуватися сверху конвертації з метою отримання прибутку”, — зауважує Сергій Сароян.

Перспективною валютою ради інвестицій юань в найближчі роки маловыгодный бачить через її малу ліквідність і вершина департаменту групи ICU з корпоративного аналізу Олександр Мартиненко. “Якщо юань і стане перспективною валютою чтобы інвестицій, то не в найближчі роки. Единым духом українці віддають перевагу долару і євро после більш ліквідні пропозиції (готівкові купюри, можливість оформити депозити в банках), домінування у зовнішньоекономічних розрахунках, тісніші негрубо-економічні зв\’язки (поход і робота в безвізовому і сусідньому ЄС, тетка ж саме хоч і в меншій мірі в США) і багаторічну довіру населення”, — каже він у коментарі роль.

Надія Михальчук, спеціально в (видах дело

Джерело фото: Depositphotos

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.