РПЦ підготувала регламент вигнання бісів

Підгoтoвлeний дoкумeнт містить як істoрію цієї прaктики, тaк і прoпoзиції щoдo її уніфікaції та регламентації.

Комісія з улем'я Російської православної церкви підготувала протокол, який регламентує практику екзорцизму (вигнання бісів), повідомив РИА Новости предводитель(ствующий) відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Іларіон.

Следовать словами Іларіона, зараз житейское море екзорцизму існує не у всіх помісних церквах. Підготовлений оригинал містить як історію цієї практики, приблизительно і пропозиції щодо її уніфікації та регламентації.

Возле цьому Іларіон наголосив, що предварительно офіційної публікації документа невыгодный може розголошувати його зміст.

У серпні 2020 року від коронавірусу помер обитатель Троїце-Сергієвої лаври архімандрит Геруся. ЗМІ писали, що він був єдиним священиком у Росії, з яким РПЦ офіційно дозволяла проводити обряди екзорцизму.

В кінці 2020 року Іларіон від імені РПЦ просив віруючих никак не проводити обряди екзорцизму самостійно, наголошуючи, що це може зробити тільки спеціальний священик якось после-особливому благословенню архієрея. Він також зазначав, що маловыгодный слід плутати з біснуванням підозри получай наявність у людини можливих психічних розладів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.