В Україну доставили Благодатний вогонь

Блaгoдaтний вoгoнь привeзли чaртeрним рeйсoм з Єрусaлимa. Йoгo рoзвeзуть в усі кутoчки України.

Священнослужителі Української православної церкви Московського патріархату привезли в Україну Благодатний вогонь, який зійшов у Єрусалимі. Ради це повідомляється на сторінці УПЦ МП в Facebook у суботу, 1 травня.

Благодатний вогонь привезли чартерним рейсом в міжнародний аеропорт Київ. З аеропорту його посылать до столиці, а звідти розвезуть іншим церквам числом Україні.

"Делегація Української православної церкви прибула в Україну з Благодатним вогнем. Він если доставлений до храмів УПЦ в усі куточки України", – йдеться в повідомленні.

Благодатний вогонь привезли чартерним рейсом в міжнародний аеропорт Київ. З аеропорту його препровождать до столиці, а звідти розвезуть іншим церквам за Україні.

У свою чергу Православна церква України прислать Благодатний вогонь до України 2 травня звичайним авіарейсом. Для це заявив заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ Євстратій Сигнал на сторінці в Facebook.

"Немає жодної дійсно вагомої потреби витрачати величезні кошти бери чартерні рейси, особливо під дни пандемії, щоб на кілька годин раніше подвезти Святе Світло", – написав він.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.